About us
History of club
Results of observations
Publications
Astrophoto
Contact us
Guest book
Русский

About us

1) Метеори

Основним напрямком нашої діяльності є спостереження метеорів. Наші результати ми прагнемо зробити надбанням громадськості, наприклад, посилаючи їх в ІМВ (Міжнародна організація Метеор). Ми намагаємося не нехтувати великий душ: Гемініди, Персеїди, а також Леоніди (наскільки дозволяє погода в листопаді). І це не є безуспішно, в 2002 році можна було побачити невеликий метеорний потік в досвітні o'clocks листопада 19. Ми здійснюємо спостереження головних потоків за інструкцією IMO для облікового запису спостережуваних метеорів. Крім того, ми спостерігаємо незначні душ з малюнком слідів метеори на карти в гномоніческой проекції. Таким чином, у разі успішного погоди ми прагнемо подивитися метеорний фон в останніх числах березня (з метою виявлення гіпотетичного злива Х-Боотіди), в перших числах травня (спостережень п-Аквариди) і в минулому дати червня (червневі Боотіди). Також ми здійснюємо радіонаблюденій метеорів на FМ-діапазоні.

2) Боліди

Великий інтерес представляє спостереження болідів, але вони, на жаль, не так часто літають :-)! Тому на наш погляд, було б добре, щоб створити деякі центр на збори і аналізу інформації про боліди бачив любителями астрономії, і навіть просто випадкових перехожих. Така інформація у той час як агломеруючого і збирали нас. Тому, якщо ви бачили болід, і почуття подиву й захоплення від цього явища, крім вас ще деяку інформацію про нього, повідомте нам, ми думаємо, що це може бути перевагою для людства (хоча навряд чи врятує, як Брюс Вілліс Земля від астероїда, виконують рейси в ній). Інформація подробиці збір тут.

3) Затемнення

Особливий інтерес у нас до сонячним і місячним eclipses.Our групи мали можливість спостерігати сонячне затемнення повне ((29 березня 2006 року в Башкан (Росія)). Далі повний сонячне затемнення відбудеться 1 серпня 2008 року, використовуючи комп'ютер планетарій StarCalc ми отримали карту проходження тіні Місяця на земній поверхні показано на малюнку нижче. І навіть, як це наводиться нижче :-) таблиця повних сонячних затемнень до 2015 року перебуває
Unfortunately, the English mirror of site is frozen from 2007astro59 copyright © 2004-2007